Doktorandusz Kiválósági Díjak átadása 2019. november 25-én

A Semmelweis Egyetem Baráti Köre Doktorandusz Kiválósági Díjainak (2 x 100 000 Ft) átadására november 25-én a Semmelweis Szalonban került sor. A pályázat 35 év alatti PhD hallgatók vagy predoktorok számára került meghirdetésre, az Egyetem Doktori Iskolájának keretében végzett tudományos munka bemutatására. A felhívásra 23 igen színvonalas pályázat érkezett, melyek közül 2 pályaművet javasoltak I. díjra. A pályaművek mindegyike D1 kategóriájú folyóiratban, a pályázó első szerzőségével megjelent közleményen alapul. A Bizottság javaslata alapján az idei díjazottak Berekméri Eszter (Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet, témavezető: Dr. Zelles Tibor) és Kardos Dorottya Virág (Transzlációs Medicina Intézet, témavezető: Dr. Lacza Zsombor).

A díjakat dokumentáló emléklapokat Prof. emer. Dr. Rosivall László és Prof. Dr. Benyó Zoltán adta át.

2019.11.25.

Semmelweis Egyetem Baráti Köre, 1089 Budapest, Nagyvárad tér 4. II. em. 214. | E-mail: E-mail | Telefon/Fax: (36-1) 210-2930/56385